Badania ultrasonograficzne w ciąży służą ocenie ryzyka zespołów genetycznych u płodu i powinny być wykonane przez lekarza posiadającego certyfikat Fetal Medicine Foundation (FMF). Taki certyfikat w Polsce posiada tylko 10% wszystkich lekarzy specjalistów w dziedzinie położnictwa i ginekologii. W naszym Centrum wszyscy lekarze mogą pochwalić się licznymi certyfikatami Fetal Medicine Foundation (FMF) i Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP) uprawniającymi do wykonywania specjalistycznych badań prenatalnych.
W Centrum Premedicare badania wykonują dr hab. med. Rafał Kocyłowski, dr med. Agata Kuszerska, dr med. Joanna Krygowska-Zielińska, dr med. Konrad Szmyt, lek. med. Daniel Boroń, lek. med. Marcin Szymański oraz lek. med. Joanna Głowska-Ciemny.
Twórca i założyciel pierwszego Centrum Badań Prenatalnych w Wielkopolsce. Od początku stawiał nacisk na implementację najnowocześniejszych technik i metod diagnostyki prenatalnej. Ukończył specjalizację z ginekologii i położnictwa w Klinice Perinatologii i Ginekologii w szpitalu przy ul. Polnej. W latach 2008-2010 przebywał na stypendium w Londynie, w Kings College Hospital i Fetal Medicine Foundation u profesora Kyprosa Nicolaidesa, którego odkrycia zrewolucjonizowały terapie wewnątrzmaciczne płodu na świecie. Posiada wszystkie cenione certyfikaty FMF i PTGiP pozwalające na prowadzenie diagnostyki prenatalnej w pełnym zakresie. Jest również laureatem prestiżowego Diploma in Fetal Medicine jako jedyny w Wielkopolsce.
Jest specjalistą z zakresu położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii, absolwentką wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Posiada cenione certyfikaty pozwalające na prowadzenie diagnostyki prenatalnej w pełnym zakresie: certyfikaty Fetal Medicine Foundation (FMF) oraz certyfikat Sekcji Ultrasonografii PTGiP w zakresie wykonywania ultrasonograficznych w Położnictwie I Ginekologii. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń endokrynologii ginekologicznej takich jak zaburzenia miesiączkowania, PCOS, klimakterium, osteoporoza oraz niepłodność. Praktyka obejmuje również prowadzenie ciąż fizjologicznych, jak i obarczonych dodatkowymi schorzeniami jak cukrzyca, choroby tarczycy, nadciśnienie tętnicze, czy trombofilia.
Lekarz w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii. Na co dzień pracuje w Klinice Rozrodczości w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym przy ul. Polnej w Poznaniu. Głównymi zainteresowaniami są medycyna matczyno-płodowa, terapia płodu, cukrzyca wikłająca ciążę. Posiada certyfikaty londyńskiego towarzystwa Fetal Medicine Foundation między innymi na badania prenatalne 1. trymestru, przezierność karkową, ocenę kości nosowej, ocenę przepływu przez zastawkę trójdzielną serca, ocenę przepływów w naczyniach płodu oraz tętnic macicznych matki, ocenę ryzyka stanu przedrzucawkowego, ocenę szyjki macicy w ciąży. Ciągle poszerza swoje kwalifikacje dotyczące położnictwa, diagnostyki prenatalnej oraz medycyny matczyno-płodowej.
Jest specjalistą z zakresu położnictwa i ginekologii, absolwentką wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Posiada cenione certyfikaty pozwalające na prowadzenie diagnostyki prenatalnej w pełnym zakresie: certyfikaty Fetal Medicine Foundation (FMF) oraz certyfikat Sekcji Ultrasonografii PTGiP w zakresie wykonywania ultrasonograficznych w Położnictwie I Ginekologii. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń endokrynologii ginekologicznej takich jak zaburzenia miesiączkowania, PCOS, klimakterium, osteoporoza oraz niepłodność. Praktyka obejmuje również prowadzenie ciąż fizjologicznych, jak i obarczonych dodatkowymi schorzeniami jak cukrzyca, choroby tarczycy, nadciśnienie tętnicze, czy trombofilia.
Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Wydziale Lekarskim. Od 2015 roku pracował na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Od 2023 pracuje w Instytucie Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Jest specjalistą w zakresie ginekologii i położnictwa. Podnosząc swoje kompetencje jest w trackie szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie perinatologii. Specjalizuje się w badaniach prenatalnych I, II i III trymestru. Udziela również porad w zakresie położnictwa i ginekologii.