JKZdr n. med. Joanna Krygowska-Zielińska

Jest specjalistą z zakresu położnictwa i ginekologii, absolwentką wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od początku swojej drogi zawodowej związana z Kliniką Ginekologii Operacyjnej Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego w Poznaniu przy ul. Polnej, gdzie w 2011 roku zdobyła tytuł doktora nauk medycznych.
Mając na uwadze swój dalszy rozwój zawodowy oraz wysoce profesjonalną opiekę nad pacjentkami w 2020 r rozpoczęła kolejne szkolenie specjalizacyjne z zakresu ENDOKRYNOLOGII.
Stale rozwija swoją wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Posiada cenione certyfikaty pozwalające mi na prowadzenie diagnostyki prenatalnej w pełnym zakresie: certyfikat The Fetal Medicine Foundation (FMF) w zakresie badań prenatalnych w 11–13+6 tygodniu ciąży - przezierność karku u płodu (NT); kość nosowa u płodu (NB); przepływ w przewodzie żylnym u płodu (DV); przepływ na zastawce trójdzielnej (TR) oraz oceny ryzyka wystąpienia preeklampsji (stanu przedrzucawkowego) w ciąży, oraz certyfikat Sekcji Ultrasonografii PTGiP w zakresie wykonywania ultrasonograficznych w Położnictwie I Ginekologii.
Specjalizuje się w leczeniu schorzeń endokrynologii ginekologicznej takich jak zaburzenia miesiączkowania, PCOS, klimakterium, osteoporoza oraz niepłodność. Praktyka obejmuje również prowadzenie ciąż fizjologicznych, jak i obarczonych dodatkowymi schorzeniami jak cukrzyca, choroby tarczycy, nadciśnienie tętnicze, czy trombofilia
W swojej praktyce dba o przyjazną atmosferę i możliwość nieskrępowanego zadawania pytań dając tym samym pełną wiedzę pacjentkom o zakresie proponowanego leczenia.