Biogramy

JGClek. med. Joanna Głowska-Ciemny – absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na wydziale Lekarskim w roku 2011, który ukończyła z wyróżnieniem otrzymując Medal Rektora za Osiągnięcia w Nauce i Pracy Społecznej. Stypendystka Ministra Zdrowia za Osiągnięcia w Nauce. Specjalistka w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Członkini Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Sekcji Ultrasonografii PTGiP oraz ISUOG. W swojej pracy specjalizuje się przede wszystkim w diagnostyce prenatalnej, medycynie matczyno-płodowej oraz genetyce. Posiada wszystkie cenione certyfikaty Fetal Medicine Foundation (FMF) i Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników (PTGiP) pozwalające na prowadzenie diagnostyki prenatalnej w pełnym zakresie. Po pracy kolekcjonuje stare winyle, jest także mamą Tadzika oraz opiekunką kotki Grażyny.

JNBdr n. med. Joanna Niepsuj-Biniaś
Specjalista w położnictwie i ginekologii. W 2005 roku ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, od 2006 roku związana zawodowo z Kliniką Zdrowia Matki i Dziecka w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym w Poznaniu. W 2011r. obroniła tytuł doktora nauk medycznych pracą pt.: „Wpływ preparatu RESAN na odpowiedź immunologiczną typu Th1 i Th2 w endometriozie- badanie eksperymentalne na modelu zwierzęcym” (promotor: prof. Krzysztof Szymanowski). Zawodowo związana głównie z takimi problemami jak endometrioza, mięśniaki macicy, nietrzymanie moczu, niepłodność oraz ciąża o przebiegu prawidłowym i patologicznym. Szczerze lubi swoją pracę i bardzo ceni kontakty z pacjentkami. Prywatnie mama trójki dzieci.

JKZdr n. med. Joanna Krygowska-Zielińska Jestem specjalistą z zakresu położnictwa i ginekologii, absolwentką wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od początku swojej drogi zawodowej związana byłam z Kliniką Ginekologii Operacyjnej Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego w Poznaniu przy ul. Polnej, gdzie w 2011 roku zdobyłam tytuł doktora nauk medycznych.
Mając na uwadze swój dalszy rozwój zawodowy oraz wysoce profesjonalną opiekę nad pacjentkami w 2020 r rozpoczęłam kolejne szkolenie specjalizacyjne z zakresu ENDOKRYNOLOGII.
Stale rozwijam swoją wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Posiadam cenione certyfikaty pozwalające mi na prowadzenie diagnostyki prenatalnej w pełnym zakresie:
-certyfikat The Fetal Medicine Foundation (FMF) w zakresie badań prenatalnych w 11–13+6 tygodniu ciąży - przezierność karku u płodu (NT); kość nosowa u płodu (NB); przepływ w przewodzie żylnym u płodu (DV); przepływ na zastawce trójdzielnej (TR) oraz oceny ryzyka wystąpienia preeklampsji (stanu przedrzucawkowego) w ciąży.
-certyfikat Sekcji Ultrasonografii PTGiP w zakresie wykonywania ultrasonograficznych w Położnictwie I Ginekologii.
Specjalizuję się w leczeniu schorzeń endokrynologii ginekologicznej takich jak zaburzenia miesiączkowania, PCOS, klimakterium, osteoporoza oraz niepłodność. Moja praktyka obejmuje również z prowadzeniem ciąż fizjologicznych, jak i obarczonych dodatkowymi schorzeniami jak cukrzyca, choroby tarczycy, nadciśnienie tętnicze, czy trombofilia
W swojej praktyce dbam o przyjazną atmosferę i możliwość nieskrępowanego zadawania pytań dając tym samym pełną wiedzę pacjentkom o zakresie proponowanego leczenia.

LTlek. med. Lidia Tomczak  Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Po stażu podyplomowym rozpoczęłam pracę w Klinice Perimatologii i Ginekologii w Ginekologiczno - Położniczym Szpitalu Klinicznym przy ul. Polnej w Poznaniu, gdzie odbyłam szkolenie specjalizacyjne pod kierunkiem prof. dr hab. n. med. Marioli Ropackiej - Lesiak. Regularnie biorę udział w warsztatach, szkoleniach specjalistycznych, konferencjach oraz sympozjach ginekologiczno - położniczych. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Specjaliści

specjalisci

Zespół naszych Specjalistów Prenatalnych wykonujących badania prenatalne w naszym Centrum Badań Prenatalnych

 

Czym są badania prenatalne

badania

Opis stosowanych przez nas badań prenatalnych, opis podstawowych zagadnień związanych z badaniami prenatalnymi

 

Do pobrania

materialy

Niezbędne formularze do pobrania dla naszych pacjentów

 
 

Formularze do wizyty

 

Warto wiedzieć

wiedziec

Rzeczy które warto wiedzieć o badaniach prenatalnych, dodatkowe informacje dla naszych Pacjentów

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Rejestracja

Zarejestruj się na wizyte stacjonarną. Możesz to zrobić online lub telefonicznie.

 

Oferta i cennik

Nasza oferta badań prenatalnych oraz cennik usług z których mogą korzystać nasi Pacjenci

 

Galeria

Przykładowe zdjęcia z badań prenatalnych wykonywanych w trakcie konsultacji medycznych

 

Partnerzy

Nasi Partnerzy, dostawcy sprzętu i oprogramowania oraz Instytucje z którymi współpracujemy

Go to top
Template by JoomlaShine